Objevují se rendery a specifikace mobilů Xiaomi 13 Pro a Xiaomi 13

Letos výrobce Xiaomi i na náš trh přinesl mobily Xiaomi 12, které jsou mimochodem výborné a vlajkový model Xiaomi 12 Pro jsem si hodně oblíbil. Již brzy by ale výrobce měl představit nové modely pro příští rok, které budou nést název Xiaomi 13.

Údajný Xiaomi 13 Pro – Zdroje: Equa leaks

Už delší dobu se na internetu objevují různé informace o designu chystaných modelů a některé rendery vypadají opravdu věrohodně. V předchozím článku jsem také publikoval reálný snímek údajného mobilu Xiaomi 13 Pro – odkaz na článek. Je dobré ale zdůraznit, že všechny publikované informace nejsou společností Xiaomi nijak oficiálně potvrzeny.

Dostupné rendery naznačují, že alespoň u modelů Xiaomi 13 Pro a Xiaomi 13 by měl být větší modul zadních fotoaparátů. Na fotoaparátech se pravděpodobně bude podílet také společnost Leica. Vyšší model 13 Pro by měl nabídnout oblý tvar rámu mobilu, zatímco klasický model bude mít plochý rámeček.

Xiaomi 13 Pro by dle uniklých informací měl mít opět po stranách zakřivený 6,65palcový OLED displej s průstřelem selfie kamery, infraport pro ovládání spotřebičů, rozměry: 163 x 74,6 x 8,8 mm, stereo reproduktory a konfigurace interního úložiště 256/512 GB.

Xiaomi 13 by měl překvapivě mít menší 6,2palcový plochý OLED displej s průstřelem selfie kamery, také by měl mít tři zadní fotoaparáty a rozměry: 152,8 x 71,5 x 8,3 mm.

Zdroje: Equa leaks 1/2/3

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*