Virtuální operátor Kaktus ruší Facebook zdarma a mění datové balíčky

Virtuální operátor Kaktus spadající do sítě T-Mobile ruší Facebook zdarma. To byla výhoda tohoto operátora, který na Facebook zdarma lákal převážně studenty, kteří nechtějí platit za datové balíčky. Bylo tedy možné bez problémů využívat Facebook a Messenger bez utrácení. Operátor se v SMS zprávě tvrdí, že musí poslouchat ČTU (telekomunikační úřad).

„S novými balíčky jsme rovnou spojili úpravu stávající nabídky Facebooku zadara. Děláme to proto, aby nabídka splňovala požadavky na tzv. síťovou neutralitu, Facebook zdarma tak stávající zákazníci budou moci využívat do 29. 7. 2017,“ vysvětluje David Milota, segmentový manažer předplacených služeb.

SMS zpráva od Kaktusu

To ale není jediná novinka a Kaktus sáhl také na placené datové balíčky. Balíčky jsou stále výhodné a uživatel podle oficiální stránky a prohlášení operátora na Facebooku dostane více dat. Dle mého názoru se jedná o příjemnou změnu, ale co studenti, kteří šetří každou korunu a chtějí balíček za 50 Kč? Tento balíček od 30. 7. 2017 končí a stejně tak začnou platit všechny nové balíčky.

Nové datové balíčky u Kaktusu

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*