ViMusic umožní používat YouTube Music bez reklam a registrace

V alternativním svobodném obchodě F-Droid se nachází povedená aplikace ViMusic. Na první pohled se jedná o obyčejný přehrávač hudby s ošklivou a zastaralou ikonou. Ve skutečnosti se jedná o výbornou aplikaci pro využívání YouTube Music zdarma. Aplikaci stačí jen spustit a hned můžete začít vyhledávat své oblíbené interprety a poslouchat hudbu. Není třeba za službu YouTube Music platit, přesto dostanete prémiové funkce zdarma. Dokonce není nutné ani přihlášení nebo registrace s jakémukoliv účtu. Používání aplikace je tedy zcela anonymní, a to je velká výhoda.

ViMusic se snaží být svým prostředím trochu jiná a ze začátku můžete být z používání zmatení. Menu se totiž nenachází na spodní ani na horní části displeje, ale na levém boku aplikace. Myslím si, že si na to však každý rychle zvykne a neviděl bych to jako velký problém. V nastavení aplikace si můžete zvolit světlé nebo čistě černé prostředí a povolit lze i Android Auto. Klepnutím na tlačítko lupy můžete začít vyhledávat interprety, skladby nebo alba, poslouchat hudbu, oblíbené skladby si srdíčkem označit a připnout, vytvářet vlastní playlisty a pohrát si lze i s ekvalizérem.

Nejdříve důležité upozornění!

Je dobré se zamyslet nad tím, že bezplatné služby např. YouTube vydělávají z reklam. Jejich odstraněním a blokací tedy můžete takové službě působit škody. Je tedy morálně v pořádku blokovat a odstraňovat reklamy? Na to si odpovězte sami.

Upozorňuji, že nikoho nenabádám ke stahování, používání nebo šíření upravených aplikací a blokování reklam. Tento článek slouží pouze informativně a poukazuji na to, že existují i upravené aplikace.

 

Kde a jak aplikaci stáhnout?

ViMusic je dostupná v obchodě F-Droid. Doporučuji si do mobilu celý tento obchod nainstalovat a v něm najít a nainstalovat ViMusic. Pokud celý obchod nechcete, můžete si ze stránek stáhnout jen samostatný instalační APK soubor aplikace ViMusic. Instalací celého obchodu však získáte lepší přístup k dalším aplikacím a aktualizacím.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*