Upravenou aplikaci Spotify Premium využívají 2 miliony lidí

Hudební službu Spotify využívá již 157 milionů uživatelů a z toho 87 milionů využívá službu zdarma s reklamou. Společnost Spotify začala bojovat proti pirátským verzím aplikací. Předpokládalo se, že tuto verzi využívá jen zanedbatelné procento uživatelů, ale Spotify uveřejnilo, že pirátskou aplikaci využívá až 2 milionů uživatelů.

Pirátská aplikace je volně dostupná jako APK soubor ke stažení pro mobily či tablety se systémem Android. Objevují se také upravené aplikace pro počítače či tablety se systémem Windows. Uživatelům tedy stačí si aplikaci nainstalovat, přihlásit se ke svému bezplatnému účtu a díky úpravám mít přístup ke všem premium službám.

Upřímně nechápu, proč si někdo takové aplikace stahuje, když předplatné Spotify vyjde na pár drobných měsíčně. Pokud někdo platit nechce, tak může bezplatně poslouchat hudbu z YouTube … Uživatelé se také vystavují velkému riziku, protože se často objevují podvodné aplikace. Díky nim svůj mobil či jiné zařízení může být nakaženo mallwarem, který krade citlivé údaje.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*