T-Mobile nabízí celé léto neomezená mobilní data i bez úvazků!

Naši mobilní operátoři stále nabízí ubohé balíčky mobilních dat. Ceny za data jsou stále vysoké, a i v roce 2019 se musíme s používáním mobilního internetu krotit, což je velice smutné. T-Mobile však svým stávajícím a novým zákazníkům na léto přichystal mobilní internet bez omezení.

Pokud tedy máte u růžového operátora tarif nebo vlastníte předplacenou kartu, tak od 20.6. do 31.8.2019 si můžete užívat neomezená mobilní data. V případě tarifů nemusíte nic řešit, ale v případě předplacených TWIST SIM karet si logicky musíte aktivovat jeden z měsíčních balíčků.

Během dne 20.6.2019 se v mobilní aplikaci Můj T-Mobile objeví možnost k aktivaci letního datového balíčku bez omezení dat. Pokud se chystáte na dovolenou, tak v zemích v rámci EU bude letní balíček aktivní a stále neomezený.

Pokud ještě SIM kartu od T-Mobilu nemáte, ale chcete využívat neomezená data třeba jen na zmíněné dva měsíce, tak můžete navštívit pobočky operátora, zakoupit si předplacenou SIM a aktivovat jeden z měsíčních balíčků. Já si zdarma objednal SIM kartu z e-shopu a aktivoval balíček 400 MB za 99 Kč v mobilní aplikaci.

Zdroje: TZ, T-Mobile.cz

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*