Threema – Neodposlouchavanou komunikaci si nyní užijete i na PC

Není to tak dlouho, co se WhatsApp vytasil s end-to-end šifrováním, které údajně nebylo možné odposlouchávat. Pochopitelně je to služba zdarma, která má zarážející podmínky a proto se také ukázalo, že WhatsApp může měnit klíče podle sebe a celé šifrování je tedy na nic. Je tu ale Threema, která také nabízí end-to-end šifrování, nepožaduje žádné údaje (vyplnění je dobrovolné) a není nutné souhlasit s podmínky.

Tuto službu bylo možné využívat pouze na mobilech se systémem Android, iOS a v omezené verzi také na Windows Phone/Mobile. Nyní si ji můžete uživat i na počítači v internetovém prohlížeči. Stačí aplikaci aktualizovat, aktivovat používání na PC, navštívit stránku Web.threema.ch a přihlásit se pomocí QR kodu.

Aplikaci stačí jednou koupit za pár drobásků a už si můžete neomezeně užívat šifrovanou komunikaci, kterou vám nikdo nebude odposlouchávat. Výhodou Threemy je také možnost odesílání fotek a všech souborů bez ohledu na formát bez poškození kvality.  Aplikaci naleznete ve svých Storech.

Threema v Obchodu Play

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*