Tesla Smart Fish Feeder je nové chytré krmítko pro rybičky

Česká společnost Witty s.r.o. na našem trhu prodává stále více chytrých produktů pod značkou Tesla. V nabídce najdeme bezpečnostní kamery, chytré čističky vzduchu, zásuvky, televizory se systémem Android TV, ale i třeba produkty pro domácí mazlíčky.

Zdroje: Tesla

Společnost nově oznámila příchod chytrého krmítka Tesla Smart Fish Feeder, které nakrmí vaše rybičky, i když budete v práci nebo na cestách. Stačí jej propojit s domácí Wi-Fi síti a mobilní aplikací a krmení už bude snadné.

Krmítko Tesla Smart Fish Feeder má také svůj malý LCD displej a tlačítka, díky nímž můžete snadno nastavit pravidelné krmení v intervalech (až 3krát denně), a to také včetně nastavení množství krmiva (1 až 3 porce). K dispozici je i manuální spuštění krmení (1 až 5 porcí). To nejlepší je však to, že celé krmení můžete pochopitelně ovládat skrze svůj mobilní telefon se systémem Android nebo iOS.

V prodejním balení ke krmítku dostanete také microUSB kabel pro napájení krmítka a držák na pevné uchycení krmítka na akvárium. Právě teď je krmítko Tesla Smart Fish Feeder k dispozici na vybraných e-shopech za doporučenou cenu 999 Kč s DPH. Brzy se objeví také na oficiálním e-shopu výrobce.

Zdroje: Tisková zpráva

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*