Antivirový program Microsoft Defender zamířil na Android a iOS

Má vůbec smysl představovat aplikaci Microsoft Defender? Jedná se o moc dobře známý antivirový program, který najdete zabudovaný přímo ve Windows 10 a Windows 11. Jedná se celkem o vydařený program, který je celý v češtině, jeho ovládání je snadné a není třeba jej nějak složitě nastavovat, protože jej již ve Windows máte, a navíc je zdarma.

Pár měsíců se již mluví o tom, že Microsoft vypustí svůj antivirus také pro mobilní operační systémy. Už nějakou dobu se v Obchodě Play Microsoft Defender skutečně nacházel, ale ještě neobsahoval češtinu a nebyl přístupný na všech trzích. Nyní si jej však můžete zdarma stáhnout pro Android a iOS v češtině.

Je ale dobré zdůraznit, že Microsoft Defender si na mobilních systémech bohužel neužije každý. Alespoň prozatím jej Microsoft zpřístupnil pouze předplatitelům kancelářského balíčku Microsoft Office 365 nebo cloudového úložiště OneDrive 1 TB, kde je Office 365 zahrnut v ceně. Jako předplatitel služby jsem aplikaci vyzkoušel na dvou mobilech a neměl jsem s ní žádný problém.

Zdroje: Obchod Play, AppStore

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*