TCL MOVEAUDIO Air jsou nová dostupná špuntová sluchátka

Výrobce TCL na veletrhu CES 2023 představil své nové produkty, mezi kterými se nachází i sluchátka TCL MOVEAUDIO Air. Jedná se o zcela bezdrátová špuntová sluchátka do uší. Ta lákají na kvalitu zvuku, zvýšenou odolnost a dlouhou výdrž na jedno nabití. Atraktivní je i jejich stanovena cena €39,99.

Sluchátka byla představena jen v bílém barevném provedení. Každé sluchátko váží pouze 4,4 g a jejich rozměry činí: 33,5 x 21,1 x 24,6 mm. Potěší také jejich zvýšená odolnost s certifikací IPX4, takže vydrží i vystavení potu při sportovních aktivitách nebo nějaké to zmoknutí. Na každém sluchátku se nachází také plocha pro ovládání dotykovými gesty. Nabíjecí krabička je plastová, má na sobě diodu, nabíjecí konektor USB-C a váží pouze 48,3 g. Její rozměry pak činí: 60,8 x 49,6 x 27,7 mm.

V každém sluchátku se nachází 10 mm měnič a také mikrofony pro provozování hovorů či ovládání chytrého asistenta. Využíván je také snad všemi zařízeními podporovaný kodek SBC a je tedy jedno, jaký mobil, počítač či jiné zařízení budete používat. Přepínat se uživatel může také mezi třemi módy pro poslech hudby: Bass (zvýrazněné basy), vyvážený a podcast.

  • 16 ohmů
  • Frekvence: 220-20kHz
  • Citlivost: 102dB@1khz
  • Bluetooth 5.2

Výrobce udává také vysokou výdrž na jedno nabití. Údajně sluchátka na jedno nabití vydrží 9 hodin poslechu hudby. S použitím nabíjecí krabičky pak vydrží 32 hodin na jedno nabití. Nabíjení probíhá moderním oboustranným nabíjecím konektorem USB-C a stav nabití barevně značí dioda na krabičce.

  • Akumulátor v každém sluchátku: 50 mAh
  • Akumulátor v nabíjecí krabičce: 500 mAh

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*