Tak vypadá imitace ciferníku Omega se Snoopym pro Huawei Watch

Švýcarská společnost Omega patří mezi nejslavnější hodinářské firmy. Portfolio hodinek této značky je poměrně široké a nabízí skutečně nádherné hodinky, které si spousta z nás přeje. Velmi oblíbené jsou hodinky Omega Speedmaster “Silver Snoopy Award” 50Th Anniversary.

V roce 1970 společnost Omega získala od amerických astronautů NASA prestižní ocenění „Silver Snoopy Award“. Ta byla udělena za přínos společnosti Omega k průzkumu vesmíru a za roli hodinek Speedmaster během záchrany Apolla 13. K 50. výročí byly na počet této události vytvořeny speciální hodinky.

Omega Speedmaster “Silver Snoopy Award” 50Th Anniversary jsou nádherné pánské hodinky a v ciferníku můžeme vidět právě kreslenou postavičku Snoopy. Ne každý si ale hodinky od tohoto výrobce může dovolit. Poslední roky jsou tedy populární imitace populárních ciferníků, které si můžete stáhnout do chytrých hodinek. To platí i pro některé Speedmaster ciferníky a mezi je i ten se Snoopym.

Ve svých hodinkách Huawei Watch 4 Pro má několik imitací ciferníků různých hodinářských společností. Na LTPO OLED displeji vypadají vážně působivě, a to latí i pro Always-On obrazovky (AOD). Vyzkoušel jsem si právě i ciferník z hodinek Omega Speedmaster “Silver Snoopy Award” 50Th Anniversary. Vývojáři se vážně povedl, vypadá moc pěkně a spokojený jsem i s jeho modrou Always-On obrazovkou. Vývojář si bohužel z logického důvodu nepřál jeho zmínku nebo poskytnutí jakýchkoliv odkazů na ciferník. Nenajdete ho tedy v běžné služby s ciferníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*