T-Mobile konečně představil tarify s neomezenými daty!

Růžový operátor T-Mobile u nás po dobu dvou měsíců spustil neomezená data zdarma. Celé léto mohl každý svobodně datovat bez dalšího dokupování dat. Jedinou podmínkou byla aktivace jednoho z obnovovacích balíčků. U předplacené Twist karty pak měsíční data vyšla na 99 Kč. Čekalo se tedy, že T-mobile na letní akci naváže nějakým neomezeným tarifem, a nyní je to konečně tu!

Zákazníci předplacených Twist karet si neomezená data nevyužijí, protože jsou dostupná jen u tarifů se závazkem na dva roky. Pokud si své tel. číslo z Twist karty chcete ponechat, tak stačí zajít na prodejnu a nechat si jej převést k tarifu.

Pokud nepotřebujete volání a SMS, tak využít můžete pouze datových tarifů. Jsou dva a jeden tak neomezený úplně není. Levnější datový tarif vychází na 875 Kč/měsíc s datovým limitem (FUP) 50 GB, ale po překročení tohoto balíčku se připojení k internetu nepozastaví, ale jen se stáhne jeho rychlost na „snesitelných“ 10 Mbit/s. Pravděpodobně se jedná jen o rychlost downloadu, tedy stahování, ale rychlost uploadu není nikde uvedena.

Nejzajímavější je tedy opravdu neomezený datový tarif, který tedy není omezen datovým limitem, ani rychlostí. Jeho cena je však vyšší, a to 1 175 Kč/měsíc na jednu SIM kartu. Oba tarify budou v nabídce T-Mobilu dostupné již od 1. září 2019.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*