Startuje předprodej špuntů Sennheiser ACCENTUM True Wireless

Německý výrobce Sennheiser na náš trh letos přišel s výbornými náhlavními sluchátky Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless, která mám já osobně moc rád. Výrobce ale nezapomíná ani na fanoušky špuntových sluchátek do uší a na PanterShop.cz již startuje předprodej nových sluchátek Sennheiser ACCENTUM True Wireless. Prodej bude zahájen 21. 5. 2024 za 5 100 Kč s DPH.

Sennheiser ACCENTUM True Wireless i na našem trhu budou dostupná v černém, modrém a bílém barevném provedení. Vlastně jejich design vypadá moc zajímavě a výrobce se chlubí, že sluchátka díky svému tvaru mají výbornou ergonomii. Váha každého sluchátka činí 5,5 gramů a nabíjecí krabička bez vložených sluchátek váží 41 gramů. Konstrukce slibuje zvýšenou odolnost vůči vodě IP54.

Sluchátka slibují kvalitní zvuk a hybridní potlačení okolního (ANC). K dispozici má uživatel dost zvukových úprav v mobilní aplikaci Sennheiser Smart Control. Potěší spolehlivé a úspornější Bluetooth 5.3, podpora všech podstatných kodeků a technologie Auracast.

Dle výrobce samotná sluchátka na jedno nabití vydrží 8 hodin bez a 6 hodin s ANC. Sluchátka lze nabíjet skrze USB-C na nabíjecí krabičce nebo bezdrátovým Qi nabíjením.

  • Měniče: 7 mm
  • Akustický tlak: 107 dB SPL
  • Frekvenční rozsah: 5 – 21 000 Hz
  • Mikrofony: MEMS s frekvenčním rozsahem 100 Hz – 10 000 Hz
  • Podporované kodeky: SBC, AAC, aptX™, LC3

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @pantershop_cz

Zdroj: PanterShop.cz, Sennheiser

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*