Nintendo Switch emulátor Torzu vychází pro Windows

Emulátorů her pro konzole Nintendo Switch vzniká stále více. Některé umírají a některé zas rychle vzniknou. Nyní se vývojáři potýkají s problémy, že jejich projekty ze služeb Github, Gitlab a další aktivně mizí. Společnost Nintendo totiž podniká další právní kroky, ale to vývojáře nezastaví a dobrým příkladem je nový emulátor Torzu.

Nejdříve si přečtěte důležité upozornění…

DŮRAZNĚ UPOZORŇUJI, ŽE TENTO ČLÁNEK SLOUŽÍ VÝHRADNĚ INFORMATIVNĚ! Poukazuje pouze na existenci některého softwaru a jeho funkce. Nejedná se o návod a autor článku nikoho nenabádá k používání, stahování, úpravě, sdílení či jiné nakládání s jakýmkoliv obsahem.

Jaký Torzu je?

Torzu je mladý projekt, který využívá zdrojové kódy dobře známých projektů Suyu a Sudachi. Vývojáři se ale snaží, aby distribuce buildů aplikací nebylo možné jen tak zaříznout. Aktuálně je projekt sice i na Githubu, ale vývojáři pravděpodobně počítají s jeho brzkým odstraněním. Proto mají záložní řešení, a to umístění projektu na Forgeju instanci na Onionu (TOR). Na tuto stránku se snadno dostanete skrze TOR Browser nebo internetový prohlížeč Brave.

Pokud máte zájem si emulaci Nintendo Switch her vyzkoušet, můžete Torzu vyzkoušet. Zprvu byla dostupná aplikace jen pro distribuce systému Linux, ale nově vyšla první verze pro systém Windows. Brzy budou následovat verze pro Android a macOS. Má staré známé prostředí Suyu/Yuzu, vycházet údajně budou pravidelné aktualizace a emulace funguje slušně.

Jak na instalaci Torzu?

Stáhnutí Windows verze z Forgeju na Onionu
  • Pro chod aplikace bude zapotřebí doinstalovat firmware a Prodkeys ze: Zálohuj.si nebo Send serveru
  • Nyní musíte rozbalit ZIP archívy Torzu, firmware a Prodkeys do samostatných složek
  • Spusťte soubor „torzu.exe“ a nahoře klikněte na „Tools“ nainstalujte „Keys“ a „Firmware“ z rozbalených složek
Spuštění souboru „torzu.exe“
  • Můžete se vrhnout do emulace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*