SnapShot – Rychlé pořizování screenshotů domovským tlačítkem (Android)

Dnes každý smartphone umí vytvářet snímky obrazovky (screenshoty) i bez instalací aplikací. Slouží k tomu tlačítka pro regulaci hlasitosti a zamykací tlačítko. Aplikace SnapShot – Screenshot Pro umožňuje rychlé vytváření screenshotů domovským tlačítkem.

 

Kdekoliv v prostředí pak stačí dlouze stisknout prostřední tlačítko v navigačním panelu a screenshot je pořízen. V aplikaci si také můžete nastavit, jestli chcete využívat formátu JPEG či PNG.

Jistě si říkáte, že dlouhým stiskem prostředního domovského tlačítka se přeci vyvolá obrazovka Google. To je pravda, ale Google se snaží do Androidu vměstnat otravné widgety a mnoho jiných prvků vyhledávání, takže bez této obrazovky se jistě obejdete. Beztak se většinou nachází i vedle úvodních obrazovek.

Při prvotním spuštění aplikace tedy budete vyzváni k nahrazení výchozí aplikace, aby bylo možné pořizovat screenshoty. Celý postup se nachází na videu níže.

Aplikace SnapShot – Screenshot Pro je dostupná v Obchodu Play za jednorázovou částku 43 Kč. Testoval jsem ji na mobilu Nokia 9 PureView se systémem Android 9.0 Pie. Vše fungovalo naprosto bez problémů.

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*