SAZKAmobil slaví 9. narozeniny slevami na data a SIM karty

Virtuální operátor SAZKAmobil slaví 9. narozeniny. Aktuálně se jedná o jednoho z nejvýznamnějších virtuálních operátorů na našem trhu. Své služby oficiálně začal nabízet prvním zákazníkům 18. února 2014. Na oslavu narozenin si operátor připravil akční nabídky datových balíčků, zvýhodněnou cenu nových předplacených SIM karet a 50% slevu na nově dokupované datové balíčky.

Zdroj: SAZKAmobil

„Už devět let pomáháme našim zákazníkům šetřit za volání i datové služby, a proto neustále vylepšujeme naše služby a tarify tak, aby odpovídaly jejich rostoucím nárokům. Jako první z virtuálních operátorů jsme nabídli přístup k síti 5G bez omezení a jsme jediným operátorem, u kterého mají zákazníci možnost zajímavých výher. Aby mohli narozeniny slavit společně s námi, připravili jsme pro ně hned tři zajímavé akční nabídky,“ říká ředitel SAZKAmobilu Jan Schmiedhammer.

Akční ceny datových balíčků:

  • 5 GB dat – akční cena: 240 Kč (původní 350 Kč)
  • 10 GB – akční cena: 340 Kč (původní 450 Kč)
  • 50 GB – akční cena 800 Kč (původní 850 Kč)

 

Akční dokupování dat:

SAZKAmobil uvádí, že uživatelé s 1 GB a 2 GB datovými balíčky u svých předplacených SIM karet dostanou další data s 50% slevou. 1 GB dokoupených dat vychází na 50 Kč, zatímco 2 GB na 90 Kč. Platnost dokoupených balíčků končí splatností původního balíčku. Dokupovat data za zvýhodněnou cenu lze neomezeně.

 

Zvýhodněné předplacené karty

SAZKAmobil aktuálně nabízí za akční cenu také předplacené SIM karty bez úvazků. Příjemná je také objednávka nové SIM karty, což můžete provést přímo v oficiálním e-shopu operátora. Tam si můžete vybrat běžnou fyzickou SIM kartu, ale i moderní eSIM. SIM karty můžete zakoupit také třeba ve značkových prodejnách SAZKA nebo zákaznické lince.

Cena nové SIM karty je 99 Kč, namísto původních 150 Kč. Můžete si je objednat přímo na stránkách SAZKAmobi.cz. Vybrat si dokonce můžete i tel. číslo. 😉

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*