Prohlížeč od Samsungu umí efektivně blokovat reklamy (Android)

Samsung operační systém Android upravuje poměrně masivně. I když někomu nadstavba od Samsungu nevyhovuje, tak musí uznat, že má i své výhody. Jednou z nich může být integrovaný internetový prohlížeč Samsung Internet Browser.

 

Je sice pravdou že Chrome je i na mobilních telefonech nejrychlejším prohlížečem, ale nepodporuje instalaci doplňků. Dle mého názoru je to záměr Googlu, protože není v jeho zájmu, aby si každý instaloval AdBlock. Existují tedy alternativy např. Bromite a řada dalších.

Samsung Internet Browser není tak rychlý, ale jeho prostředí vypadá vážně pěkně a je vidět, že si výrobce na něm dal záležet. Většina uživatelů o tom vůbec neví, ale nabízí i instalaci AdBlocků, které efektivně blokují reklamy a trackovací prvky stránek.

V mém případě jsem vyzkoušel všechny dostupné doplňky pro blokování reklam a využíval je všechny současně. Reklama tak byla zablokována ve videích na YouTube, ale překonala i všechny ochrany na různých stránkách např. Novinky.cz. Vyzkoušel jsem i poslední a placený doplněk Unicorn, ale ten není zrovna moc efektivní a Google jsem požádal o vrácení peněz.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*