RECENZE: Panzerglass ochrana pro Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra rozhodně nejsou z cukru. Při představení  jsme mohli ve videu zahlédnout, jak zažijí ty největší strasti, které jde snad zažít. Tu se s nimi jeden potápěl, tam zase lezl na skály, až mu z nosu trčely rampouchy a tak podobně. Ujištění, že se o hodinky případní zájemci nemusí bát, bylo více než dost. Pomáhají tomu i ušlechtilé materiály. Titanové pouzdro, zadní část z keramiky a displej kryje safírové sklo. I když safírové po Applovsku. Ten pravý s tvrdostí 9 podle Mohsovy stupnice tvrdosti zde nehlejdete. I tak se postupem času prokázalo, že hodinky snesou nevybíravé zacházení. Pomyslným vrcholem bylo video, kde to po úderech kladiva do hodinek odnesl dříve stůl. Prostě pořádné hodinky, pro pořádné chlapy. A ženy. Abych byl fér.

Jenomže hodinky nekoupíte u pultíku v sámošce, kam jste si skočili pro energetický nápoj nebo pivko a sojí celkem randál – konkrétně bezmála 25 000 Kč pro běžné smrtelníky. V tom případě člověk rychle zapomene na to, že snesou nošení takzvaně na prase. Aby zůstaly stále hezkým šperkem na ruce a zároveň jim v rámci pár let neklesla tolik hodnota, je nejspíše dobré myslet na to, co se vtlouká do hlav dětem na základní škole v sexuální výchově. Na ochranu.

 

 

PanzerGlass Apple Watch Ultra sklo 

Safír z laborky by toho tak jako tak měl snést dost. Někdy ale člověk vyrazí do terénu nebo do práce, kde hodinky nechce zrychtovat na první dobrou, i když jim věří. Jako první se tak nabízí ochranné sklo. Chrání lépe než folie, na dotek je příjemnější a působí lépe i vizuálně. V případě Apple Watch Ultra o něm v podstatě nevíte a navíc to srovná ten drobný výstupek titanového těla. Na ten si řada redaktorů stěžovala, takže by to tímhle mohli vyřešit. Já jsem, co se komfortu používání týče, naprosto v pohodě jak s výstupkem titanu okolo těla, tak s nalepeným sklem. Instalace je otázka pár vteřin. Rozbalit krabičku, použít všechny nabízené propriety, nebýt úplně levý a trefit sklíčko na displej. Opět se vrátím k vystupujícímu titanovému pouzdru nad displej. To vám poslouží jako skvělá vodící pomůcka při lepení. A jak sklo na hodinkách vypadá? Než abych vám to obsáhle popisoval, podívejte se rovnou na fotografie.

 

 

PanzerGlass Full Protection

Vy si teď určitě říkáte, „Sklo super, ale co to titanové pouzdro? I to se může odrbat, když se člověk pohybuje v drsnějších podmínkách.“ Pravda! V Dánsku ale kromně levného alkoholu u nás mají na paměti i ušlechtilejší věci. Pro ty, kterým je sklo málo, totiž vymysleli kryt celých hodinek. Ten chrání nejen displej, ale také titanové pouzdro. Instalace krytu také nevyžaduje členskou kartičku do Klubu lumenů a všechny diplomy rovněž nebudete muset oprašovat. Kryt je po stranách z pružného TPU, díky čemuž jej snadno nacvaknete na hodinky a v případě, že jej nechcete, zase jej odcvaknete. Klidně za pochodu, bez sundávání hodinek. Přední část pak tvoří sklo (bez lepidla), skrz které se displej stále pohodlně ovládá. Ideální volba, pro ty, kteří se občas ocitnout v drsnějším prostředí a jindy zase v naprostém klidu.

 

 

Závěr

Protože jsme Češi, kde voda je málo vodnatá a kysané zelí moc kyselé, najdou se asi takoví, kteří by chtěli něco mezi. Ti ale mají smůlu a volbu mají zjednodušenou na dvě položky. Holt si vyzkoušíte americké volby. Ale bez legrace. PanzerGlass sklo pro Apple Watch Ultra pořídíte za 699 Kč. Kryt pak za 799 Kč. Zmínit také musím, že v obou případech nabídne sklo antibakteriální ochranu, takže pokud si s hodinkami hrajete i na toaletě, jste alespoň částečně v klidu. Redakce i tak doporučuje dodržovat základní hygienu a nadále si umývat ruce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*