Realme GT Neo5 má dvě verze s rychlostí nabíjení, OIS a fialovou barvu

Již delší dobu se mluví o chystaném mobilu Realme GT Neo5, který se již objevuje na produktových snímcích. Veřejné již jsou i pozvánky a mobil by měl být představen již za pár dní, a to 9. 2. 2023. Novinka se snaží zaujmout novou fialovou barvou, výkonným procesorem, fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a dokonce až 240 W rychlým drátovým nabíjením.

Na čínských sociálních sítích se objevují informace o tom, že mobil bude představen ve dvou verzích. Rozdíl bude ve výkonu drátového nabíjení. Je to tedy úplně stejné, jako v případě loňského modelu Realme GT Neo3. Na náš trh se vloni dostala lepší verze s výkonem nabíjení 150 W. V Indii a dalších trzích bylo nabíjení pomalejší. Realme GT Neo5 dorazí s výkonem nabíjení 150 W a akumulátorem o kapacitě 5000 mAh – nabito do 100 % za 16 minut. Lepší verze pak nabídne 240 W výkon a akumulátor o kapacitě 4 600 mAh. Čas nabíjení u této verze prozatím nikde udáván není.

Níže najdete uniklé specifikace, které výrobce oficiálně neuvedl. Berte je prosím s rezervou.

V mobilu se již po vybalení z krabičky bude nacházet operační systém Android 13 s nejnovější verzí nadstavby Realme UI 4.0. Na čelní ploše je 6,74palcový OLED displej se 144 Hz obnovovací frekvencí. O výkon se postará vlajkový procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a dle spekulací bude představen ve více konfiguracích s 8/12 a 16 GB RAM LPDDR5. Interní úložiště UFS 3.1 nabídne konfigurace: 128/256/512 a 1 TB paměti.

Na zádech mobilu se nachází tři fotoaparáty. Hlavní má 50 Mpx rozlišení a jedná se o čip SONY IMX890 s optickou stabilizací obrazu (OIS). Ultraširokoúhlý fotoaparát má 8 Mpx rozlišení a poslední 2 Mpx. V displeji je pro selfie 16 Mpx kamerka. Únik specifikací také prozrazuje podporu sítí Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.3.

Zdroje: Telegram

Zdroje: Weibo, Telegram 1/2, Gizmochina

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*