Realme GT Master Edition – co nabídne chystaný vlajkový model?

Na našem trhu se nedávno začal prodávat povedený mobil Realme GT 5G, který je aktuálně nejdostupnějším mobilem s výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 888. Na internetu se však objevují různé spekulace a rendery chystaného modelu Realme GT Master Edition.

Čím bude tento model zajímavý? Výrobce sice žádnou z uniklých informací nepotvrdil, ale údajně by měl nabízet tři fotoaparáty, na kterých Realme spolupracovalo s Kodakem. Hlavní fotoaparát by měl mít 64 Mpx rozlišení, ultraširokoúhlý 8 Mpx rozlišení a poslední fotoaparát slouží pro snímání hloubky ostrosti a měl by mít 2 Mpx rozlišení.

Nebylo by to Realme, kdyby to nemělo rychlé nabíjení. Mobil tedy údajně nabídne USB-C a 65W rychlé nabíjení. Akumulátor by pak měl mít kapacitu 4 300 mAh. O výkon se bude starat procesor Qualcomm Snapdragon 788 a 12 GB RAM. Úložiště pak nabídne 256 GB kapacitu.

Displej nabídne úhlopříčku 6,43palce a Full HD+ rozlišení. Chybět mu nebude ani rychlá 120 Hz obnovovací frekvence a edge-to-edge zakřivení po stranách.

Zdroje: Androidcommunity

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*