Otravují vás hovory a SMS zprávy od Raiffeisenbank? Sdělte bance svůj nesouhlas

Není to tak dávno, co jsem si u banky Raiffeisenbank otevřel bankovní účet. Pár dní po registraci účtu jsem začal být otravován nejen samou bankou, ale dalšími společnostmi s nabídkami půjček, pojištění a dalších nesmyslů. Banka pravděpodobně předává data dalším společnostem, s čímž souhlasíte podpisem při registraci bankovního účtu.

Chvilku jsem měl od otravných hovorů klid, ale to bylo možná tím, že jsem všechna jejich tel. čísla ve svém mobilu zablokoval a nahlásil je službě od Googlu jako SPAM. Banka si však vždy najde jiné tel. číslo a naposledy mi bylo nabízeno nesmyslné pojištění. Těmito hovory jsem neztrácel čas jen já, ale i operátorka.

 

Jak požádat o zrušení marketingových sdělení?

Po poslední nabídce po telefonu jsem byl už rozhodnutý, že účet v bance pravděpodobně zruším, a to už i z důvodu, že banka odmítá opustit ruský trh a stále financuje Putinův režim.

Využil jsem alespoň práva na odstranění ze seznamu určeného pro marketingové účely, což jsou právě i tyto otravné nabídky. Není nutné navštívit pobočku banky ani někam volat, ale lze i napsat e-mail na adresu info@rb.cz. E-mail bance napište z e-mailu, pod kterým máte vedený svůj bankovní účet, sdělte svůj nesouhlas s marketingovými nabídkami a ve zprávě zanechte i své klientské číslo. Pak už jen stačí počkat, až banka odepíše. Odstranění z tohoto seznamu bude trvat měsíc.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*