Převodníky měn pro mobily i počítače

Potřebujete převádět různé světové měny? Existuje na to jednoduchá webová aplikace PrevodMen.cz, kde máte aktuální kurz. Tuto aplikaci tedy můžete používat na jakémkoliv zařízení připojenému k internetu. Co ale aplikace do mobilů? Ty jsou přeci jen na mobilech či tabletech pohodlnější, než webové verze. Podíval jsem se na aplikace, které mají pravidelně aktualizované kurzy, jsou plně v češtině a používat je lze na Androidu, mobilech Huawei bez Google služeb i jablečném iOS, iPadOS a MacOS.

Pro Android a Huawei bez Google

Pro mobily se systém Android dobře poslouží aplikace Měny Plus AccuRate. Ta svým vzhledem moc neoslní, ale funguje výborně, a to je důležité. Aplikace je dostupná v Obchodě Play, ale také v AppGallery pro mobily Huawei. Aplikace je s menším reklamním bannerem zdarma, ale jelikož měny převádím často, zaplatil jsem pár drobných za odstranění.

Odkaz na aplikaci do Obchodu Play

Odkaz na aplikaci dom Huawei AppGallety

Skenuj pro stažení – Obchod Play vlevo/AppGallery vpravo

 

Jablíčková zařízení – iOS, iPadOS, MacOS

A co jablečné mobily a tablety? I pro ty jsem našel vydařenou aplikaci Převodník měn – Kurzy měn. Aplikace opět nabízí aktuální kurzy, je bez reklam a celá v češtině. Nejlepší na celé aplikaci je to, že je optimalizována pro iPhony, iPady a dokonce i Mac.

Odkaz na aplikaci do Apple AppStore

Skenuj pro stažení aplikace

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*