HMD Global představuje svůj nejdostupnější 5G telefon – Nokia G50

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes představila nový telefon spadající do oblíbené řady Nokia G. Nokia G50 je nejdostupnější 5G telefon Nokia, který do cenově nižší kategorie přináší finskou kvalitu, ultra rychlé připojení a pokročilé funkce.

Zdroje: Nokia

Florian Seiche, CEO společnosti HMD Global, řekl: „Od prvního dne je naším posláním zpřístupnit všem po celém světě kvalitní mobilní technologie. Jsme nesmírně hrdí na to, že s telefonem Nokia G50 se 5G dostane do kapes ještě více lidem, a to navíc se špičkovou podporou a s precizním zpracováním. Chceme také lidem umožnit, aby mohli svůj telefon využívat co nejdéle a aby tak pomohli snížit svou uhlíkovou stopu.“

 

Výhody superrychlého 5G za dostupnou cenu

Očekává se, že 5G sítě pokryjí do roku 2024 až 40 % světa a budou zpracovávat 25 % všech mobilních dat. Nokia G50 je proto vybavena moderním procesorem Qualcomm Snapdragon 480, který je navržen pro dostatečný výkon, dlouhou podporu a pro nové technologie jako je 5G. Vše navíc za dostupnou cenu, která dnes již neohrozí rodinný rozpočet.

 

Telefon připravený na budoucnost

Ať už je to dnes, nebo za dva roky, lze se spolehnout, že Nokia G50 bude mít vždy ten nejnovější software. Již nyní je telefon připraven na systém Android 12 a chybět nebude ani další verze tohoto operačního systému. Měsíční bezpečnostní aktualizace jsou garantovány po dobu nejméně tří let. Všechna data jsou pak zpracovávaná přímo v datovém centru ve Finsku a jsou chráněna přísnými evropskými předpisy, jejichž základem je GDPR.

 

Severská dokonalost

Nokia G50 zůstává věrná svým kořenům. Nabízí kvalitně zpracovanou konstrukci, kterou jsou telefony Nokia již dobře známé, podtrženou nadčasovým severským designem. Pro dokonalý filmový zážitek je připraven prostorný 6,82″ displej s rozlišením HD+ a jasem 450 nitů. Společně s rychlým 5G připojením tak Nokia G50 přímo vybízí k neomezené konzumaci videí, sociálních sítí nebo her.

Novinka zvládne i ty nejnáročnější pracovní dny. Díky vestavěné baterce o kapacitě 5000 mAh nebude problém vydržet i několik dní na jedno nabití. Když ale dojde na nejhorší, lze jí rychle dobít díky podpoře 18W rychlého nabíjení.

 

Krásy světa v ohromujících detailech

Nokia G50 je vybavena hlavním pokročilým 48MP snímačem s umělou inteligencí, 5MP ultra širokoúhlým fotoaparátem a 2MP kamerkou pro hloubku ostrosti. O parádní selfie za každé situace se postará přední fotoaparát s rozlišením 8 MP nabízející i technologii stabilizace videa.

Kromě vytváření dechberoucích snímků lze fotografie personalizovat pomocí funkce vodoznaku. Ta se skvěle hodí pro přidání vodoznaku ke svým inovativním nápadům nebo pro vylepšení fotografií na sociální sítě.

 

Partnerství pro nejlepší zážitky ve své třídě

Populární hudební služba Spotify poskytne majitelům telefonu Nokia G50 přístup k 70 milionům skladeb a 2,9 milionům podcastů hned po vybalení z krabice.

Služba ExpressVPN, která nabízí dodatečnou ochranu před malwarem, bude na telefonu Nokia G50 k dispozici s 30denní zkušební dobou zdarma.

 

Cena a dostupnost

Dostupnost, doporučenou cenu a barevné varianty na našem trhu brzy upřesníme.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*