Pokusil se někdo odemknout mobil? Aplikace ho vyfotí (Android)

Chcete vědět kdo se pokoušel dostat do telefonu? Jednoduše stačí stáhnout aplikaci, která žárlivou přítelkyni či zloděje přední selfie kamerkou vyfotí. Aplikací je v Obchodu Play dost a tuto funkci skvěle plní aplikace ESET Mobile Security, která je ale placená a umožňuje odesílání fotek zloděje do cloudu. Je to ale možné i zdarma a o tom si povíme v tomto článku.

Pokud máte podezření, že se někdo pokouší dostat do vašeho mobilu, tak si jej můžete vyfotit jednoduchou aplikací Intruder Selfie. Tu lze stáhnout zdarma z Obchodu Play pro mobily s Androidem. Aplikaci jsem testoval na mobilu Xiaomi Mi A1 s čistým Androidem 7.1.2 a vše fungovalo skvěle a bez problémů. Rychlost odemykání aplikace nijak neovlivňovala a fotky ukládala do galérie fotek. Po prvním spuštění aplikace je nutné povolit patřičná oprávnění, aby bylo možné pořizovat fotky a následně je i ukládat do mobilu. Pokud by aplikace tedy nefungovala, tak v Nastavení/Aplikace/Intruder Selfie/Oprávnění povolte přístup k fotoaparátu a úložišti.

 

V aplikaci si můžete nastavit kdy má fotky přední kamerkou pořizovat. Lze nastavit focení při každém odemknutí včetně toho úspěšného a nebo pouze po neúspěšném odemknutí. V obou případech vše funguje velmi dobře a zkoušel jsem odemykání otiskem prstu i PINem.

Jak fotky pořízené aplikací uložit do cloudu?

To umožňují především placené aplikace, ale naštěstí tu máme k dispozici skvělé aplikace od Googlu, které jsou také zdarma. Pokud nemáte mobil s čistým systémem či nadstavbou, která nabízí bezplatnou aplikaci Fotky Google, tak si tuto aplikaci můžete zdarma stáhnout v Obchodu Play. Všechny vyfocené fotky z aplikace naleznete ve složce IntruderSelfie. Pokud tedy chcete všechny fotky ukládat do cloudu a v případě ztráty identifikovat zloděje, tak máte možnost díky cloudu od Googlu. Stačí jen v aplikaci Fotky Google vlevo nahoře klepnout na menu/Nastavení/Zálohování a synchronizace/Zálohování složky ze zařízení a povolit zálohu fotek ze složky InstruderSelfie.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. nefunguje ani prd :_D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*