PanzerGlass představil své nové příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S23

Tento týden odstartoval prodej novinek z očekávané řady vlajkových telefonů Samsung Galaxy S23. Dánský výrobce PanzerGlass™ je již na všechny nové modely připraven a nabízí inovovanou, a ještě odolnější nabídku produktů v čele s tvrzenými skly s podporou ultrazvukové čtečky otisků prstů v displeji, maximálně odolným krytem HardCase a skly Camera Protector pro ochranu zadních fotoaparátů.

Zdroje: PanzerGlass

 

Tvrzená skla nebyla ještě nikdy odolnější

Nová tvrzená skla PanzerGlass™ pro řadu Samsung Galaxy S23 přinášejí značně vyšší odolnost a spadají do kategorie Diamond Strenght. To znamená, že jsou třikrát tvrzená a ochrání telefon při pádech až z 2,5 metrů nebo snesou zátěž 20 kg na svých okrajích. Zároveň skla plně podporují ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji telefonu a jsou taktéž potažena speciální antibakteriální úpravou. Uživatel se tak nemusí obávat, že by aplikací skla ztratil možnost pohodlně odemknout telefon nebo nemohl potvrdit platbu v bankovní aplikaci. Pro správnou a rychlou funkčnost čtečky otisků prstů je potřeba dodržet výrobcem doporučený postup instalace skla, a to včetně kalibrace otisků. Skla pro modely S23 a S23+ disponují celoplošným lepením, které zajišťuje 100% funkčnost i kompatibilitu bez viditelného „silikonového puntíku“ v displeji. Ochranná skla pro S23 Ultra mají kvůli zahnutému displeji okrajové lepení a nechybí jim ani plná podpora S Pen.

Zdroje: PanzerGlass

 

Maximálně ochranní a nechá plně vyniknout design telefonu

Kryt PanzerGlass™ HardCase pro řadu Samsung Galaxy S23 přináší kombinaci maximální ochrany a zároveň nechá vyniknout jedinečný design telefonu. Díky trojnásobné certifikaci Military Standard telefon uchrání i při pádu z výšky 3,6 metrů. Kryt je tvořen z pevných křišťálově průhledných zad a měkkého TPU rámečku, čímž je zabráněno nevzhlednému žloutnutí. Povrch krytu je navíc potažen speciální antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu.

Zdroje: PanzerGlass

 

Ochraňte oči vašeho telefonu

Novinkou pro telefony Samsung jsou tvrzená skla PanzerGlass™ Camera Protector pro zadní čočky fotoaparátu. Aplikace Camera Protector skla eliminuje nechtěná poškození čoček při neopatrném položení telefonu na jakýkoliv povrch. Skla perfektně padnou a nehrozí tak žádné zkreslení výsledných fotografií.

Zdroje: PanzerGlass

Nové ochranné příslušenství PanzerGlass™ pro řadu Samsung Galaxy S23 je již v prodeji na MP.cz, Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, Coradia.cz, Datart.cz, Smarty.cz, PanzerProtect.cz, Krakens.cz a v prodejnách Samsung, O2, T-Mobile a NOCO. Kompletní informace o produktech PanzerGlass lze nově najít taktéž na našich oficiálních českých stránkách ochrandisplej.cz.

Doporučené prodejní ceny zmíněných produktů v závislosti na jejich provedení:

  • Od 899 CZK – Ultra-Wide-Fit tvrzené sklo (S23 a S23+ celoplošné lepení, S23 Ultra okrajové lepení a plná podpora S Pen)
  • Od 399 CZK – Camera Protector tvrzené sklo – sklo na zadní čočky fotoaparátu
  • Od 699 CZK – Kryt HardCase (3x Military Standard)

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*