PanzerGlass má nová antibakteriální skla pro Samsung Galaxy S21

Tento pátek startuje prodej očekávaných modelů Samsung Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra. Dánský výrobce ochranných prvků PanzerGlass je již plně připraven a nabízí novou řadu tvrzených skel a obalů ClearCase.

Skla PanzerGlass pro řadu Samsung Galaxy S21 jsou vylepšena technologií Micro Fracture, která zvyšuje o 100 % jejich odolnost na hranách a o více než 50 % odolnost skla jako takového. Zároveň skla plně podporují ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji telefonu. Uživatel se tak nemusí bát, že by aplikací skla ztratil možnost pohodlně odemknout telefon nebo nemohl potvrdit platbu v bankovní aplikaci. Pro správnou a rychlou funkčnost čtečky otisků prstů je potřeba dodržet úplný postup instalace skla výrobcem, a to včetně kalibrace otisků.

Všechna skla a obaly PanzerGlass pro nové modely Samsung Galaxy S21 jsou navíc ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. Kromě vylepšené odolnosti jsou tak skla bezpečnější a hygieničtější.

Nové antibakteriální ochranné příslušenství PanzerGlass pro řadu Samsung Galaxy S21 je již v prodeji za cenu od 899 Kč v závislosti na vybraném modelu na Alza.cz, MP.cz , Mall.cz, CZC.cz, PanzerProtect.cz, v prodejnách T-Mobile a u dalších autorizovaných prodejců.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*