PanzerGlass nabízí ochranná skla pro aktuální Apple iPady

Dánský výrobce PanzerGlass je znám tím, že nabízí velice kvalitní ochranná skla na displeje mobilů a tabletů. Výrobce se zaměřil na soukromí a pokud vlastníte iPhone, tak si můžete pořídit sklo Privacy (samostatný článek). Výrobce nově oficiálně oznámil příchod nových skel pro aktuální modely tabletů Apple iPad.

 

 

Pokud vlastníte nejaktuálnější modely Apple iPad 11“ a 12,9“, tak můžete jejich displeje ochránit pomocí skel edge-to-edge, která chrání celou plochu displeje včetně hran. K dispozici je také verze Privacy pro ochranu soukromí. Takové sklo chrání displej před poškozením, ale také díky němu nelze vidět dění na displeji při pohledu ze stran. Tak lze zabránit zvědavcům v okolí číst vaše zprávy. Výrobce stále nabízí také skla pro starší modely iPadů 9,7“ a 10,5“.

Skla PanzerGlass jsou známé také svou vysokou cenou, protože za kvalitu se platí. V případě zařízení Apple iPad se však investice do ochranného skla vyplatí, protože výměny displejů jsou u těchto tabletů opravdu drahé. Cena pro aktuální modely Apple iPad 11“ a 12,9“ byla oficiálně stanovena na 1 199 Kč.

 

 

Zdroje: TZ, PanzerGlass.com

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*