Prémiový kryt PanzerGlass ClearCase pro Samsung Galaxy Note10/Note10+

Dánský výrobce PanzerGlass nevyrábí jen tvrzená skla na displeje, ale za zmínku rozhodně stojí také jeho kryty. Ty se jmenují PanzerGlass ClearCase a jsou dostupné pro mobily Samsung, Apple a také Huawei. Já jsem jej testoval na mobilu Samsung Galaxy Note10, ale dostupný je i pro model Galaxy Note10+.

Kryt byl navržen tak, aby nijak nekazil design mobilu a spolehlivě ochránil všechny jeho hrany a záda. Záda krytu jsou totiž z tvrzeného skla, takže design mobilu je hezky vidět. Hrany jsou ze silikonu, aby byl mobil chráněn i během pádů. Výrobce se také chlubí tím, že silikon časem nezežloutne, jak to můžete znát u levnějších krytů.

Alespoň na mobilu Samsung Galaxy Note10 kryt vypadá vážně dobře. Pochválit také musím oblé hrany na zádech krytu, díky kterým se mobil příjemně drží a dobře ovládá jednou rukou. To u krytu pro Huawei P30 Pro nebylo.

V době psaní článku se kryt PanzerGlass ClearCase na větších e-shopech prodával za cenu kolem 899 Kč s DPH. Na některých e-shopech probíhala akce, kdy jej bylo možné pořídit za 569 Kč.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*