SENCOR představuje nové elektrokoloběžky SENCOR SCOOTER S30 a S70

Květen je měsícem celostátní výzvy „do práce na kole, pěšky nebo poklusem“. Pokud se chcete přidat, ale máte jakýkoliv důvod, že ji nemůžete doslova splnit, zkuste „mezivariantu“. Nové modely elektrokoloběžek SENCOR SCOOTER S30 a S70 vám mohou pomoci. Jsou to nové modely, které navazují na ty nejprodávanější v České republice, SCOOTER ONE S20 a TWO S60.

Zdroj: SENCOR

Nové koloběžky SENCOR SCOOTER si ponechávají svůj elegantní design, ale přináší výrazně pohodlnější jízdu díky přednímu odpružení kola a nabízí delší dojezdy než předchozí modely.

Model Sencor SCOOTER S70 přichází s předním i zadním odpružením pro ještě větší pohodlí při jízdě na nerovných površích. S motorem o výkonu 400 W nabízí dojezd až 50 km a rychlost do 25 km/h. Na přehledném LED displeji si pak můžete vybrat jednu ze čtyř přednastavených rychlosti – SPORT, DRIVE, ECO a WALK nebo si nastavíte osvětlení či zjistíte stav baterie. Stejné jako u modelu TWO S60 zůstávají perforované přední i zadní 10palcové pneumatiky, které není možné píchnout, i duální systém brždění. Koloběžku na konci jízdy jednoduše uzamknete pomocí aplikace SENCOR SCOOTER, která je dostupná na Google Play a APP Store. V té si také snadno zobrazíte jízdní statistiky nebo nastavíte různé funkce koloběžky.

Dostupnost v první polovině května za doporučenou maloobchodní cenu 12 999 Kč.

Kompaktnější model SCOOTER S30 s motorem o výkonu 350 W nabízí dojezd až 30 km a rychlost do 25 km/h. Zásadní inovací oproti předchůdci ONE S20 je odpružení předního kola pro pohodlné jízdní zážitky. Stejně jako u předchozího modelu si můžete na přehledném na čitelném LED displeji zvolit ze čtyř přednastavených rychlostí, nastavit osvětlení anebo se informovat o stavu baterie. Nechybí ani nepropíchnutelné perforované pneumatiky o velikosti 8,5 palců. Stejné zůstává také brždění díky duálnímu systému a možnosti propojení s aplikací SENCOR SCOOTER, která je dostupná na Google Play a APP Store.

Dostupnost v první polovině května za doporučenou maloobchodní cenu 9 499 Kč.

Zdroj: SENCOR

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*