Farlight 84 je nová battle royale hra pro mobily i počítače

Herní žánr battle royale je nesmírně oblíbený a není se moc čemu divit, protože je neuvěřitelně návykový. Nejznámější jsou samozřejmě hry Fortnite, Apex Legends, Call of Duty: Warzone a dnes již umírající PUBG. Většina těchto her se podívala nebo se podívá i na mobilní platformy. Apex Legends však na mobilech končí, ale vyzkoušet si již můžete novou hru Farlight 84, která je dostupná pro mobily i počítače.

Farlight 84 se vlastně dost podobá Apex Legends, ale má v sobě mnoho prvků i z Fortnite nebo PUBG. Od všech si bere to nejlepší a vyzkoušel jsem si ji na mobilu, kde vypadala vážně skvěle. Pohodlné bylo i ovládání, kdy na mobilu funguje třeba automatická střelba, ale vše si můžete nastavit k obrazu svému. Grafické zpracování se vývojářům povedlo, a i na mobilu s maximálním nastavením vypadá dobře. Na hře jsou zajímavé některé zbraně, pěkné skiny s možností zakoupení a přítomny jsou zvláštní robotická vozidla. Jestli nebudete mít chuť hrát battle royale, tak od určitých levelů jsou odemčeny i jiné režimy.

Gameplay z mobilní verze hry (hráno na Xiaomi 13 Pro):

Ukázka dostupných skinů:

Mám si hru vyzkoušet? Kde ji vlastně stáhnut?

Jako fanoušek herního žánru battle royale jsem za Farlight 84 rád, protože vždy je dobré mít možnost výběru. Myslím si, že hra má vážně dobře nakročeno, aby si získala velký počet aktivních hráčů. Už teď ve hře narážím na poměrně dost Čechů a připojení do her je velmi rychlé. V nastavení si svůj herní účet můžete propojit s Googlem, Steamem nebo jinými platformami, aby bylo vše z vašeho herního účtu někde uloženo. Můžeme jen doufat, že vývojáři hru nijak nepokazí.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*