Nokia 7 Plus a Nokia 1 – Chystané modely se začínají ukazovat

Finská společnost HMD Global nám tento rok ukáže zajímavé modely značky Nokia. Na internetu unikají rendery a specifikace chystaných modelů Nokia 7 Plus a Nokia 1. Ty se dočkají oficiálního představení pravděpodobně ještě tento měsíc na MWC 2018. Žádná z těchto informací však nebyla oficiálně potvrzena.

 

Nokia 7 Plus vypadá dle úniků zajímavě. Pravděpodobně nabídne zaoblený displej s populárním poměrem stran 18:9 a rozlišením FullHD+. Neměl by chybět ani 3,5 mm jack konektor pro připojení sluchátek či jiného příslušenství a o výkon by se měl starat procesor Snapdragon 660 od společnosti Qualcomm. Chybět nebude ani 4 GB RAM a 64 GB interní úložiště. Zda bude možné vložit MicroSD karty není zatím jasné.

 

Čtečka otisků prstů se bude nacházet na zádech pod duálním fotoaparátem s optikou Zeiss. Na zádech si také lze všimnou loga Android One, který se bude v nové Nokii 7 Plus pravděpodobně nacházet. Nebudou tedy chybět aktualizace bezpečnostních záplat systému Android.

 

 

 

Nokia 1 bude pravděpodobně spadat do nejnižší třídy a výkonu rozhodně nebude mít na rozdávání. Pravděpodobně nabídne odlehčený Android Go, displej s HD rozlišením a dnes již opravdu podprůměrný výkon 1 GB RAM a 8 GB interního úložiště. Tento model se pravděpodobně u nás prodávat nebude.

 

 

 

Zdroje: PhoneArena, GSMArena

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*