Nokia 7.1 je k dispozici ve dvou paměťových variantách

Finská společnost HMD Global na našem trhu prodává mobil Nokia 7 Plus, který si v podrobné recenzi odnesl velice dobré hodnocení. Už nějakou dobu je na našem trhu možné zakoupit také novější model Nokia 7.1. Na našem trhu se objevila také vylepšená varianta, která je pochopitelně o něco dražší.

 

 

Dražší varianta se na našem trhu prodává za doporučenou maloobchodní cenu 8 499 Kč. Na rozdíl od levnější varianty nabízí možnost využívání DualSIM a také vyšší výkon. K dispozici jsou 4 GB RAM a také 64 GB interní úložiště. Procesor je však u obou variant totožný a nabízí procesor Snapdragon 636 od Qualcommu. Pokud nepotřebujete tak velké úložiště, tak můžete ušetřit a pořídit si levnější variantu za 7 999 Kč. Přijdete však o DualSIM a vystačit si budete muset s 32 GB úložištěm.

 

Novinka láká na duální fotoaparát s optikou Zeiss a rozlišením 12 Mpx + 5 Mpx. Fotoaparátům nechybí dvoufázová detekce s automatickým ostřením, HDR a populární portrétní režim s bokeh efektem (rozmazání pozadí). Výrobce se také chlubí přední selfie kamerkou s rozlišením 8 Mpx, za kterou údajně také stojí Zeiss.

Tradičně nechybí čistý systém Android Oreo zapojený do programu Android One. Zajištěny jsou tedy pravidelné aktualizace včetně bezpečnostních záplat a Nokia 7.1 se dočká i nového systému Android 9.0 Pie. Výrobce se také chlubí velkým 5,83“ (palce) displejem s FullHD+ rozlišením a krycím sklem Corning Gorilla Glass 3. Displej disponuje podporou HDR a videa si lze užít s vyšším kontrastem (s dynamickým kontrastním poměrem 1 000 000:1).

Podrobné specifikace:

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*