MWC 2022: realme vstoupilo s řadou GT 2 globálně do nejvyššího segmentu trhu chytrých telefonů

realme, pátá největší značka smartphonů na světě, na Mobile World Conference (MWC) 2022 představila svou první prémiovou řadu GT 2. Bylo to poprvé, co firma působící na trhu tři roky, zvolila pro slavnostní premiéru telefonu nejvlivnější světovou akci v oblasti mobilní konektivity.

Řada GT 2 přichází se sloganem „Lepší než si myslíte“, který nepředstavuje pouze to, co je viditelné, tedy špičkový design a prémiový displej s nejrychlejším výkonem CPU. Slogan symbolizuje i to na první pohled neviditelné – neúnavnou snahu o inovaci.

Abychom mohli vstoupit do prémiového segmentu a uživatelům poskytli špičkové zážitky z vlajkových lodí, investujeme více než 70 % zdrojů společnosti na výzkum a vývoj pokročilých technologií, ať už v oblasti displeje, rychlého nabíjení, nebo sítí 5G,“ řekl Madhav Sheth, viceprezident realme and prezident realme International Business Group. Během svého klíčového projevu poznamenal, že k úspěšnému prosazení se v nejvyšším segmentu je potřeba obrovských investic do technologických inovací, průzkumu uživatelských zvyklostí a do budování značky.

 

 

 

Důraz na nejvyšší třídu v Evropě

V rámci globální expanze řady GT2, zejména na rostoucích evropských a čínských trzích, podniklo realme řadu kroků v oblasti budování povědomí o značce a místních prodejních kanálů. realme jako 4. největší značka smartphonů v Evropě (Canalys, data za 4. čtvrtletí 2021) tak neustále urychluje své pronikání na trh a rozvoj distribučních kanálů.

realme se spojilo s hlavními evropskými operátory včetně Vodafone, Orange a Deutsche Telecom, aby mohlo nabídnout své úžasné 5G produkty širší skupině zákazníků po celé Evropě.

Vše odstartuje prodejem GT 2 přes internetové i kamenné obchody Vodafone a Deutsche Telecom. realme, operátoři a další partneři připravují speciální na míru šité nabídky pro předprodeje a společné pop-up obchody, aby zákazníkům poskytly jedinečný a poutavý zážitek.

Po evropském debutu série GT 2 na MWC dorazí tato prémiová vlajková loď v nadcházejících měsících také do Indie, na Střední východ, do jihovýchodní Asie a Latinské Ameriky.

 

 

Ekologická designová inovace

Realme GT 2 Series obsahuje Paper Tech Master Design, což je světově první biologický design smartphonu.

 

realme také hledalo způsoby, jak vytvořit z GT 2 a GT 2 Pro skutečně ekologický smartphone. Na výrobu jeho zadního panelu použilo biopolymer, a snížilo tak emise uhlíku z výroby telefonu o 35,5 %. Ve srovnání s čistě ropnými materiály se při výrobě kilogramu tohoto biopolymeru vyprodukuje o 2 kg méně uhlíkových emisí.

GT 2 Pro také obdržel certifikaci udržitelnosti TCO 9.0, která potvrzuje společensky odpovědný výrobní proces ze strany realme a všech dodavatelů. Při certifikaci se kontroluje více než 40 ukazatelů udržitelnosti. Snížil se také podíl plastu použitého v obalu telefonu, z 21,7 % na nepatrných 0,3 %.

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*