Mozilla Firefox pro Android má 450 nových doplňků

Pro mobilní telefony a tablety je dnes poměrně hodně internetových prohlížečů. Může být těžké si vybrat. Pokud jde o bezpečnost, z běžných prohlížečů dlouhodobě v testu PrivacyTest.org vyhrává internetový prohlížeč Brave. Umí blokovat reklamy, nastavit různé filtry pro blokování a blokuje sledování uživatele. Co když ale chci používat více doplňků? Tam je jedinou volbou Mozilla Firefox.

Internetový prohlížeč Mozilla Firefox na počítačích zažil před poměrně hodně lety velkou slávu. Doba se ale změnila a dnes Firefox tolik uživatelů nemá. O nejrychlejší prohlížeč se rozhodně nejedná, ale na mobilech poskytuje možnost instalace dalších doplňků. To drtivá většina ostatních mobilních prohlížečů nemá. Výběr doplňků ale široký rozhodně nebyl, ale Mozilla se to rozhodla změnit. Společnost oznámila, že v nové verzi prohlížeče pro Android najdete až 450 nových doplňků.

V nabídce doplňků toho je opravdu hodně. Pokud Mozillu Firefox chcete používat, rozhodně doporučuji nainstalovat výborný doplněk uBlock Origin pro spolehlivé blokování reklam a trackerů. Pro více soukromí můžete sáhnout také po Privacy Badger a ClearURLs.

Zdroje: Mozilla blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*