Prozkoumejte střed země ve hře Little Orpheu‪s‬ (Apple Arcade)

Nudíte se a hledáte opravdu zajímavou hru pro svůj iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV? Tak rozhodně musíte zkusit hru Little Orpheu‪s od vývojářů Sumo Digital Ltd, která je dostupná pro všechny tyto jablečné platformy v rámci služby Apple Arcade.

Ve hře se ocitnete v roce 1962, kdy se americká NASA snaží poslat muže na Měsíc. Sovětský kosmonaut Ivan Ivanovič však míří opačným směrem, a to přímo do středu Země. Na své cestě však zmizí a objeví se o tři roky později a vypráví generálovi Yurkovoii, co se mu na jeho cestě stalo. Dále ale nebudu „spoilovat“.

Prozkoumáváte tedy opravdu zajímavé lokality v několika epizodách, ve kterých překonáváte různé překážky. Během své cesty potkáte také zajímavá stvoření, dinosaura a jiné příšery. Pochválit hře musím především její krásnou grafiku a také hudební doprovod, který si vychutnáte především ve sluchátkách.

Hru Little Orpheu‪s tedy mohu jen doporučit. V době psaní tohoto článku se dle mého názoru vlastně jednalo o nejlepší hru ve službě Apple Arcade. Službu si můžete vyzkoušet i zdarma. – Více o službě

Odkaz na hru Little Orpheus do App Store

Odkaz na oficiální stránku vývojářů

Skenuj pro stažení hry

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*