Prémiový kryt PanzerGlass ClearCase pro iPhone SE (2020) a iPhone 8/7

Výrobce PanzerGlass už dlouho nevyrábí jen ochranná skla na displeje mobilů, ale za vyzkoušení rozhodně stojí také kryty PanzerGlass ClearCase. Jeden jsem vyzkoušel na mém testovacím mobilu iPhone SE (2020), který však můžete použít i na starší iPhony 8 a 7.

Kryt je skvělý v tom, že není jen ze silikonu (TPU), jako je tomu u drtivé většiny konkurence. Pevný silikon je jen po stranách, aby efektivně rozkládal energii během nárazů a spolehlivě tak chránil iPhone. Je také dobré zmínit, že silikon by časem neměl žloutnout. Na zádech se pak nachází tvrzené sklo, aby prémiový design iPhonů nijak nezanikl.

PanzerGlass ClearCase se mi opravdu líbí a na mém iPhonu SE (2020) sedí dokonale. Nechybí všechny potřebné výřezy pro nabíjecí konektor, polohovatelné tlačítko s režimy a zdířky pro reproduktor a mikrofon. Velice dobře se ovládají také tlačítka pro ovládání hlasitosti a zamykací tlačítko.

Pokud tedy chcete svůj iPhone spolehlivě chránit a nezkazit jeho design, tak se může jednat o ideální kryt. Seženete jej na Datartu, Alze a dalších známých e-shopech. V době psaní článku bylo možné kryt sehnat za 899 Kč s DPH.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*