LINQ USB4 PRO je nekompromisní USB C datový kabel

Velkým tématem posledních let v mobilní elektronice bývá jak rychlost nabíjení nového telefonu či jiného mobilního zařízení, tak zároveň i v jakém maximálním rozlišení a formátu dokážou tyto nové vlajkové lodě známých výrobců natáčet. Málokdo se ovšem ale zamyslí nad tím, že pro dosažení maximálních udávaných hodnot je zapotřebí kvalitní a rychlý kabel, který disponuje navíc i všemi známými certifikacemi. Právě pro dosažení maximální rychlosti a kvality představuje výrobce LINQ by ELEMENTS nový prémiový USB C datový kabel LINQ USB4 PRO. Představuje ideálního partnera pro rychlé nabíjení i využití nejnovějších technologií telefonů, notebooků i další moderní elektroniky. Například telefony řady Apple iPhone 15 Pro s ním budou schopny naplno využít možnosti záznamu videa ve vysokém rozlišení přímo na externí úložiště i maximálních rychlostí nabíjení. LINQ USB4 PRO je tak díky těmto vlastnostem připraven i na dlouhá léta dopředu.

Konektivita bez kompromisů

S datovým kabelem LINQ USB4 Pro lze poznat rychlost nové generace. Tento rychlý a zároveň odolný kabel přijde vhod zejména pro připojení externích pevných disků a pro připojení až 8K Ultra HD monitorů do notebooku. Využití má ale ještě daleko širší. Lze snadno použít pro nabíjení zařízení maximálním výkonem nebo pro přenos velkých video souborů z nových telefonů řady iPhone 15. Kabel obsahuje dále E-mark čip pro vynikající stabilitu přenosu dat a bezpečné 240W nabíjení PD3,1 EPR. Díky textilnímu opletu je kabel navíc pevný, a přitom velmi flexibilní.

Zdroje: LINQ by ELEMENS

Chtějte jen to nejlepší

Technologie USB 4 poskytuje nejnovější a nejrychlejší komunikační protokoly, což v kombinaci s integrovaným čipem e-Mark znamená vyšší účinnost a lepší správu šířky pásma pro stabilní přenos dat. S tímto kabelem tak získáte optimalizované připojení pro zařízení, jako jsou externí pevné SSD siky, externí grafické karty, zařízení s Thunderbolt 3 a 4 nebo monitory.

Nabíjení nové generace

Technologie Power Delivery 3.1 EPR dokáže ve spojení s odpovídajícím adaptérem dodat zařízením výkon až 240W. Kabel LINQ USB4 PRO tak poskytuje nejen vynikající rychlost přenosu dat, ale také dokáže špičkově nabíjet.

Úchvatný 8K Ultra HD obraz

LINQ USB4 PRO plně podporuje rozlišení 8K Ultra HD a je tak schopný poskytnout 4x více pixelů než 4K rozlišení. Díky 2x vyššímu rozlišení v kombinaci s 60Hz obnovovací frekvencí umožňuje plynulé a ostré sledování obsahu s vysokou rychlostí. Rozlišení 4K s 144Hz frekvencí poté umožnuje ještě rychlejší pohyb obrazu, který je ideální pro sledování sportu, akčních filmů nebo hraní nejnovějších her.

Kabely LINQ jsou udržitelné

Společnost LINQ se zavázala k odpovědnosti za lepší a ekologičtější budoucnost. Proto své produkty navrhuje tak, aby jejich životní byl co nejdelší. Při výrobě používá recyklované materiály, v tomto případě například hliník, sofistikované výrobní procesy a v neposlední řadě ekologická balení.

Klíčové vlastnosti datového kabelu LINQ USB4 PRO:

  • Ideální pro propojení notebooku s SSD diskem, monitorem či mobilním zařízením
  • Konektory: 2x USB C/Thunderbolt 4(M)
  • Rychlost přenosu dat až 40 Gbps (USB 4)
  • 240W nabíjení PD3.1 EPR
  • Maximální rozlišení 8K@60Hz/4K@144Hz
  • Odolné konektory hliníku
  • Pevný a zároveň flexibilní opletený kabel
  • Délka: 0,3m/1m

Cena a dostupnost        

Nový datový kabel LINQ USB4 PRO je již nyní v prodeji ve variantě 0,3 metru za cenu 990 Kč a ve variantě 1 metr za cenu 1290 Kč.

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*