Koala Launcher – Dotykový mobil mohou používat i uživatelé se špatným zrakem

Chytrý telefon má dnes téměř každý a je jedno s jakým operačním systémem. Každý den svůj mobil používáme, jsme připojeni k internetu a děláme stále více věcí. Jak jsou na tom ale lidé se špatným zrakem, kteří špatně vidí ikonky Androidu nebo iOS? Jednoduše tyto systémy používat nemohou bojí se dotykového mobilu.

Koala Launcher na 5,5″ displeji mobilu

Výhoda systému Android je svoboda a každý si systém může upravovat dle svých potřeb. V Obchodu Play se nachází Koala Launcher, který je určen pro důchodce a lidi s problémy se zrakem. Můžete si jej nainstalovat do jakéhokoli mobilu se systémem Android 4.0 a novějším zdarma, nebo si koupit Gold verzi za pouhých 125 Kč. Koalu jsem testoval na mobilu Alcatel Idol 4S s 5,5″ displejem a vše bylo opravdu obrovské a prostředí velmi svižné.

Prvky v prostředí jsou opravdu velké a to včetně písma a klávesnice. Nechybí ani možnost nastavení větší čitelnosti díky tučnějšímu písmu, nastavení pozadí, rychlé hledání kontaktů a svítilnu spustíte jedním klepnutím na domovské obrazovce. Vše je tedy naprosto jednoduché a ovládání zvládne opravdu každý.

  • Koala Launcher verze zdarma v Obchodu Play – ZDE
  • Koala Launcher Gold za 125 Kč v Obchodu Play – ZDE
SMS zprávy – Koala Launcher

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*