Jak stahovat APK soubory z webu Huawei AppGallery?

Huawei AppGallery je služba poskytující mobilní aplikace a hry. Skrze ni můžeme stahovat nejen aplikace v mobilech značky Huawei, ale AppGallery lze nainstalovat do jakéhokoliv Android mobilu a stahovat skrze něj aplikace Huawei Zdraví, Huawei AI Life či jiné aplikace v nabídce služby. Služba má nabídku aplikací a her veřejně na webových stránkách, ze kterých si můžete postupem níže stáhnout instalační APK soubor.

Potřebujete aplikaci z obchodu AppGallery, ale nechcete či nemáte čas stáhnout a instalovat celý obchod do mobilu? Lze stáhnout samostatně jen instalační APK soubor jakékoliv aplikace a hry v internetovém prohlížeči. To je možné na počítačích i mobilech. Stažené soubory jsem instaloval do několika mobilů s Androidem 13 a nikde nenastal problém s jejich používáním.

  • Navštivte webovou verzi AppGallery.huawei.com
  • Vyhledejte aplikaci, kterou si potřebujete stáhnout
  • Teď je zapotřebí v adresním řádku upravit, aby stahování bylo možné. Ponechat musíte jen označení aplikace např. C10414141. Příklad níže.
Toto je původní odkaz aplikace Huawei Zdraví:
https://appgallery.huawei.com/app/C10414141

Tak má vypadat odkaz, aby se aplikace stáhla:
https://appgallery.cloud.huawei.com/appdl/C10414141
  • Na upravený odka v adresním řádku přejděte kláuvesou ENTER či šipkou na sofwtarové klávesnici v mobilu. Během pár vteřin se začne APK soubor vámi vybrané aplikace stahovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*