Jak připojit koloběžku LAMAX eRacer SC50 k mobilní aplikaci?

Koloběžku LAMAX eRacer SC50 můžete připojit i k mobilní aplikaci. Zjistíte různé důležité informace o najeté vzdálenosti, výdrži na jedno nabití atd. K dispozici jsou však i funkce pro zamknutí koloběžky, nastavení světel a podsvícení, nastavit rychlostní režimy a další.

LAMAX má ke svým koloběžkám známou aplikaci LAMAX EScooters, ale ta není určena pro model eRacer SC50. Jestli aplikaci chcete s koloběžkou používat, můžete si stáhnout aplikaci King Song. Jedná se o aplikaci určenou pro poměrně velké množství koloběžek, nemusíte si do ní vytvářet účet a připojení skrze Bluetooth bylo alespoň s mnou testovanou koloběžkou bezproblémové.

Kde aplikaci stáhnout a pro jaké zařízení je dostupná?

V době psaní článku neměla mobilní aplikace King Song v obchodem s aplikacemi zrovna dobrá hodnocení. V případě mnou testované koloběžky a mobilu s Androidem 13 však vše fungovalo naprosto bez problémů.

Aplikace je dostupná zcela zdarma bez reklam pro Android, iOS a WatchOS. Nutné je jen povolit všechna požadovaná oprávnění, aby aplikace spolehlivě nalezla koloběžku. Koloběžku stačí pouze zapnout.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*