Instagram klient Instander začal vycházet i v beta verzích

Instander je klient pro sociální síť Instagram. Vlastně se jedná o upravenou oficiální aplikaci, takže má stejné prostředí, jako klasický Instagram. Nechybí český překlad a doplněny jsou dodatečné funkce, jako je třeba možnost stahování fotek a videí z feedu a stories, ale i blokování otravných reklam. Nahrávat lze i obsah ve vyšší kvalitě a nechybí ani nějaké ty funkce pro vyšší soukromí.

Zdálo se, že projekt Instander je již mrtev, protože vývojář půl roku o sobě nedal vědět a neobjevila se žádná nová aktualizace. Důvodem je probíhající válka na Ukrajině, protože odtamtud vývojář pochází. Již se však vrátil k vývoji a vydal povedenou verzi Instander v17, ale již pracuje na dalších verzích. Brzy by měla vyjít verze Instander v17.2 a stáhnout si můžete již i nedokončené testovací verze této verze. 😉

 

Beta verze ke stažení:

Jedná se o APK soubory přímo od vývojáře aplikace. Je dobré zmínit, že se jedná o BETA verze. To znamená, že jsou tyto verze stále ve vývoji, jsou nedokončené a mohou obsahovat chyby. Na Androidu 13 a Androidu 12 mi však fungují dobře a lze přejít z běžné stabilní verze Instander na beta verzi pouhým aktualizováním.

 

Další články o Instanderu:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*