Ideální tablet pro práci i zábavu? Nový HUAWEI MatePad 11 rozšíří vaše možnosti

Ať už jste mladý profesionál a hledáte spolehlivého pomocníka pro pracovní prezentace či grafickou tvorbu, nebo si jen rádi užíváte kvalitní sledování filmu či poslech hudby, oceníte nový tablet od společnosti Huawei. MatePad 11 vás uchvátí špičkovým displejem i pohlcujícím zvukem, stejně jako nesčetnými možnostmi pro efektivní práci nebo učení. Nyní k němu navíc dostanete slevu 500 Kč a jako dárek chytré hodinky a bezdrátová sluchátka!

Díky operačnímu systému HarmonyOS 2, stvořenému pro novou generaci chytrých zařízení, získal HUAWEI MatePad 11 zbrusu nové funkce. Pracovní plocha nového tabletu je organizovanější než kdykoli předtím a nabízí uživatelům nový způsob, jak efektivněji prohlížet důležité informace a pracovat s nimi. Díky využití distribuované technologie dokáže HUAWEI MatePad 11 spolupracovat s dalšími zařízeními – od chytrých telefonů po počítače – pro lepší produktivitu a využití kreativity.

Tablet podporuje obnovovací frekvenci 120 Hz, takže přináší špičkový a plynulý obraz s vylepšenou odezvou. Je také možné ho zakoupit s perem HUAWEI M-Pen druhé generace. V kombinaci s impozantním 120 Hz tabletovým displejem je pero vysoce citlivé díky vstupní latenci již 2 ms, což uživatelům dopřává chytřejší a přirozenější interaktivní rukopis.

 

Jemný a dokonalý obraz

Nový HUAWEI MatePad 11 je vůbec prvním tabletem Huawei, který podporuje obnovovací frekvenci 120 Hz. Nejnovější MatePad běží s vyšší obnovovací frekvencí než mnoho tabletů na trhu a poskytuje neuvěřitelně plynulý obraz při zobrazování široké škály obsahu.

U videí a her s vysokou snímkovou frekvencí si tak uživatelé mohou užít více detailů a ponořit se do plynulé grafiky. Při procházení webových stránek a dokumentů se zase obsah zobrazuje rychleji. Díky působivé obnovovací frekvenci displeje tablet také umožňuje vysoce citlivý rukopis.

Technologie přizpůsobení snímkové frekvence navíc poskytuje uživatelům delší výdrž baterie. MatePad 11 navíc získal certifikaci TÜV Rheinland Low Blue Light (za hardwarové řešení) a TÜV Rheinland Flicker Free, takže váš zrak zůstane chráněný i po několikahodinové práci na tabletu.

 

Čtyřkanálový zvuk a multi-screen spolupráce

Nový MatePad 11 poskytuje pohlcující zvukové zážitky se čtyřkanálovým systémem se čtyřmi velkými reproduktory. Zvukový systém je navržený a vyladěný předními zvukovými inženýry společnosti Harman/Kardon a zajišťuje, že zvuky produkované reproduktory jsou věrné jejich zdrojovému materiálu.

Spolupráci na více obrazovkách nyní podporuje interakce mezi tabletem a počítačem, která nabízí tři režimy, díky nimž mohou zařízení spolupracovat novými způsoby. Zrcadlový režim umožňuje uživatelům promítat obrazovku počítače na tablet a přeměnit tablet na kreslicí podložku, kterou lze spárovat s HUAWEI M-Pen pro rychlé kresby a jemné kaligrafické práce.

Při práci v kanceláři můžete využít rozšířeného režimu a získat tak druhou obrazovku pro PC, a užít si tak ještě více místa na pracovní obrazovce. Inovativní režim Collaborate Mode umožňuje skutečné interakce mezi platformami HarmonyOS 2 a Windows a umožňuje uživatelům přenášet obsah (text, obrázky a dokumenty) mezi připojenými zařízeními jednoduchým přetažením.

 

Ušetřete skoro 10 tisíc korun!

K objednávce od 6. do 19. září na e-shopu Huawei a u všech zavedených partnerů ale k tabletu navíc dostanete zdarma také špičkové dárky, které rozhodně potěší každého. K MatePadu 11 za cenu 10 990 Kč (místo původních 11 499 Kč) získáte také sluchátka FreeBuds 4i a hodinky Watch GT2 Pro. Celkem tak ušetříte skoro 10 tisíc korun.

Bezdrátová sluchátka FreeBuds 4i vydrží na jedno nabití nepřetržitě hrát až 10 hodin, vynikají vysokou kvalitou zvuku a disponují i aktivním potlačením hluku z okolí (ANC) pro ničím nerušený poslech. Běžně jsou k dostání za cenu 1 999 Kč, k tabletu je však dostanete zdarma.

A to společně s hodinkami Watch GT2 Pro, které běžně stojí 7 499 Kč. Prémiové smartwatch se safírovým sklem a titanovým tělem jsou odolným a zároveň elegantním pomocníkem jak při sportování, tak i při běžných činnostech. Hodinky se mimo jiné pyšní bezdrátovým nabíjením a výdrží baterie až čtrnáct dní.

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*