Huawei představí dva nové modely HarmonyOS hodinek

Výrobce Huawei prodává moc pěkné chytré hodinky se systémem HarmonyOS. Některé modely lákají na elegantní design a luxusní materiály, chytré funkce a neoficiálním řešením do nich lze doinstalovat Android aplikace. Již 7. 5. 2024 se dočkáme představení dvou nových modelů chytrých hodinek. Jejich podoba je však již na internetu dostupná.

V oficiálním e-shopu Huawei.cz výrobce láká na představení dvou nových chytrých hodinek. Již před pár dny jejich podoba unikla na čínské sociální sítě. Tím nejzajímavějším modelem je rozhodně Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Edition. Ano, jedná se o upravenou edici loňských výborných hodinek Huawei Watch 4 Pro. Mají však dříve HarmonyOS 4.2, decentní červené prvky a novou otočnou korunku.

A co ten druhý model? Přesný název prozatím není znám a podoba hodinek není zatím dostupná ani na českém webu výrobce. Na čínských sítích však jsou dostupné rendery. Na nich jsou nové hodinky vidět v celé své kráse a o kulaté hodinky se jednat nebude. Nabídnou otočnou korunku a tlačítko pro ovládání systému. K dispozici bude pravděpodobně více variant a nejspíš se bude jednat o dostupnější model.

Zdroj: Huawei.com, Weibo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*