Jak používám Huawei MatePad Pro jako herní zařízení?

Denně používám zařízení Huawei MatePad Pro, což je velice zajímavý tablet. Jedná se o dražší tablet, takže tomu odpovídá i jeho výbava. Nabízí třeba 40W rychlé drátové nabíjení, 27W bezdrátové a 7,5W reverzní nabíjení. Nechybí ani výkonný procesor Huawei Kirin 990 5G a 6 GB paměti RAM, což je výkon i pro ty nejnáročnější mobilní hry.

V tomto článku však nechci podrobně rozebírat, co tablet vlastně nabízí, protože to si můžete pročíst v mé recenzi (odkaz na recenzi). V tomto článku chci popsat, jak MatePad Pro používám vlastně jako herní zařízení. Pochopitelně jej používám i na Netflix, surfování po internetu i práci, ale hraní her je na něm tak pohodlné.

Díky čtyřem reproduktorů Harman Kardon a pěknému 10,8palcovému IPS displeji je hraní opravdový zážitek, který z mobilu nedostanete. Dotykové prvky jsou tedy dostatečně velké a díky stereu slyšíte, kde se váš protivník přibližně pohybuje.

A jaké hry vlastně hraju? Možná budete překvapeni tím, že na MatePadu hraju i Cyberpunk 2077, a to skrze službu GeForce NOW (článek o službě). Skrze Bluetooth připojím svůj gamepad, namapuji všechna dotyková tlačítka (více v článku) a mohu pohodlně hrát, jako kdybych byl na PC, a to v plném grafickém nastavení. Stačí k tomu jen dostatečně rychlé internetové připojení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený infoek.cz (@infoek_cz)

Oblíbil jsem si také Call of Duty: Mobile, které se také pohodlně hraje s gamepadem, ale i na dotyku. Zcela dotykově pak hraji Fortnite, Dead by Daylight a PUBG Mobile. Díky slotu na SIM kartu mohu být všude připojen k LTE/5G a využívat tablet i jako hotspot.

Pokud tedy hledáte prémiovější zařízení na hraní mobilních her, tak mohu Huawei MatePad Pro jen doporučit. Na oficiálním e-shopu Huawei (odkaz do obchodu) je tablet také často v různých slevách.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*