HTC Desire 12 a Desire 12+ se budou prodávat za zajímavé ceny

Tchajanská společnost HTC představila dva nové modely. Jedná se o model HTC Desire 12 a HTC Desire 12+. Oba modely mají nabízet zajímavý poměr cena/výkon. Levnější Desire 12 by se měl dle tiskové zprávy prodávat za cenu 4 995 Kč a druhý vybavenější model pak za 6 595 Kč.

 

Oba modely lákají na velké displeje s moderním poměrem stran 18:9 a 2.5D ochranné sklo. Levnější model by měl nabízet úhlopříčku displeje 5,5″ (palce)  a dražší kousek pak 6″. Dalším lákadlem by měl být bezesporu elegantní lesklý design z akrylátového skla. Chybět nebude ani 3,5 mm jack a podpora MicroSD karet.

HTC Desire 12+

 

Oba mobily mají 13 Mpx zadní fotoaparát se světelností objektivu f/2.2 a fázovým ostřením. Dražší model navíc nabízí druhý fotoaparát, díky němuž je možné snímky dodatečně přeostřovat či používat Bokeh efekt. Dražší model nabízí 8 Mpx slefie kamerku s přisvětlovací LED diodou. Levnější kousek pak nabídne dostatečné rozlišení 5 Mpx.

 

 

Dražší model bude zajímavější a nabídne čtečku otisků prstů na zádech, procesor Snapdragon 450, 3 GB RAM a 32 GB interního úložiště. Nevyjímatelný akumulátor nabízí kapacitu 2 965 mAh. Levnější Desire 12 bohužel postrádá čtečku otisků prstů a nabízí slabší procesor MediaTek 6739, 2 GB RAM, 16 GB interního úložiště a akumulátor s kapacitou 2 730 mAh.

 

 

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*