HONOR v Praze otevřel centrálu pro střední a východní Evropu

Čínská společnost HONOR to měla kvůli sankcím na mateřský Huawei těžké, protože již nemohla používat služby Googlu. To se však změnilo a společnost HONOR již nemá s Huawei nic společného a jedná se o zcela samostatnou společnost. Teď už tedy HONOR může svobodně používat americké technologie, a to včetně čipů i Obchodu Play v systému Android.

Společnost HONOR nově oznámila, že v Praze otevírá centrálu pro střední a východní Evropu. Tento týden tedy proběhlo slavnostní otevření centrální pobočky. Snad již brzy se můžeme těšit na nové mobily HONOR Magic3 a HONOR 50 na našem trhu.

Prošli jsme dvěma náročnými roky a ustáli jsme je se ctí, i díky nepřestávající podpoře našich fanoušků, věrných zákazníků i podpoře médií. Velké díky patří také celému týmu HONOR,“ uvedl CEO pro střední a východní Evropu, Alex Wang.

A dodává: „Dnes stojíme na novém startu a už teď zaznamenáváme první úspěchy s našimi nedávno globálně uvedenými novinkami, které netrpělivě očekávají i fanoušci tady v České republice a na Slovensku. Můžu prozradit, že už brzy vyslyšíme jejich přání a mají se na co těšit.

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*