Honor FlyPods Lite jsou dostupná bezdrátová sluchátka

Čínskou společnost Honor jistě moc dobře znáte ze světa mobilních telefonů, kde má značka své věrné fanoušky. Honor na náš trh také nově uvedl zcela bezdrátová sluchátka Honor FlyPods Lite. Sluchátka fungují na úsporném Bluetooth 4.2 a lze je využívat i s mobilem či tabletem jiné značky.

 

Honor FlyPods Lite mají také svou nabíjecí krabičku s nabíjecím konektorem MicroUSB. Krabička má tedy svůj vlastní akumulátor s kapacitou 55 mAh a údajně je schopna se do plna nabít za jednu hodinu i se sluchátky. Výrobce slibuje, že je možné poslouchat hudbu celé tři hodiny. Sluchátka lze také krátce nabíjet a po nabíjení v krabičce po 154 minutách vydrží celých 90 minut poslechu.

Uživatelé budou moci se sluchátky také telefonovat, protože disponují vlastním mikrofonem a sportovci pak mohou ocenit zvýšenou odolnost s certifikací IP-54. Do sluchátek by tedy neměla proniknout vlhkost včetně potu.

Honor FlyPods Lite se již prodávají za stanovenou cenu 2 499 Kč, ale na některých e-shopech je lze sehnat i o téměř 500 Kč levněji.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*