Honor Band 3 – Chytrý náramek přichází na náš trh

Chytrých náramků na trhu není mnoho a většinou se jedná o rok a více staré modely. Čínská společnost Honor za kterou stojí populární Huawei představila 27. června v Berlíně nový chytrý náramek Honor Band 3.Ten od včerejšího dne 17. července přišel na náš trh za cenu 1 829 Kč. Náramek bez problémů funguje na obou hlavních platformách a to Android a iOS.

Honor Band 3

Jedná se o náramek, který konkuruje známému náramku Xiaomi Mi Band 2. Band 3 od Honoru je k dispozici v oranžové a modré barevné variantě. Nechybí ani voděodolnost až do 50 metrů. Pásek je z termoplastického polyuretanu a měl by být pružný. Pochopitelně nesmí chybět 0,95″ PMOLED displej. Ten je pouze černobílý, jak je tomu u Mi Bandu od Xiaomi.

Podle výrobce by výdrž na jedno nabití měla vydržet 30 dní a akumulátor disponuje kapacitou 100 mAh. Co vše umí? To co se od takového náramku očekává a to měření aktivit běhu, chůze, plavání atd.. Výkon asi nemá moc smysl zmiňovat, ale podle tiskové zprávy nabízí 256 Kb RAM, 1 MB interního úložiště a 16 MB flash paměti.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*