HMD Global oznamuje dostupnost modelu Nokia G21 na českém trhu

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes oznámila zahájení prodeje cenově dostupného modelu Nokia G21. Novinka se může pochlubit dlouhou životností a působivou výdrží baterie na jedno nabití. Tedy vším, čím se telefony Nokia před lety proslavily.

Zdroje: Nokia

Nokia G21 potěší novým štíhlejším designem, který skvěle padne do ruky. Tělo je vyrobeno z odolného polykarbonátu a nadále svým vzhledem ctí odkaz na severské kořeny značky. Novinka disponuje velkým displejem s uhlopříčkou 6,5 palců s 90Hz obnovovací frekvencí a velkorysou kapacitou baterie o velikosti 5050 mAh. Úctyhodná třídenní výdrž baterie je ideální pro ty, kteří se chtějí plně věnovat všem svým aktivitám, aniž by museli pravidelně sledovat procentuální ukazatel stavu nabití.

Nokia G21 je vybavena novým pokročilým snímačem s vysokým 50MP rozlišením, umělou inteligencí, 2MP fotoaparátem pro makro a 2MP senzorem pro hloubku ostrosti. O parádní selfie za každé situace se postará přední fotoaparát s rozlišením 8 MP. Bohatou výbavu pak uzavírá nový Superúsporný režim, ve kterém uživatelé najdou možnost si detailně pohlídat spotřebu energie v jednotlivých aplikacích a rozpoznání obličeje, které funguje také s nasazenou rouškou nebo respirátorem.

Jak už je u telefonů Nokia zvykem, budoucí majitelé novinky se mohou těšit na hlavní systémové aktualizace po dobu dvou let a pravidelné bezpečnostní aktualizace po dobu tří let. To je dvojnásobek počet bezpečnostních aktualizací v porovnání s konkurencí ve stejné cenové kategorii.

 

Cena a dostupnost

Nokia G21 míří v těchto dnech do prodeje v barevné variantě Nordic Blue ve specifikaci s 4GB RAM a s 64GB úložištěm za doporučenou cenu 4 499 Kč.

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*