Osvětlení Eve Flare nabídne podporu Thread a Matter

Společnost Eve Systems dnes představila inovované mobilní chytré svítidlo EVE Flare, které se nově může těšit z podpory standardu Thread. Eve Flare se dobíjí na praktické základně, kde může sloužit jako elegantní náladové osvětlení zářící všemi barvami duhy. O její změnu přitom stačí požádat chytrou asistentku Apple Siri, nebo ji jednoduše přepnout přímo v aplikaci EVE či Apple Home. Díky integrovanému akumulátoru, který poskytne až 6hodinovou výdrž na jedno nabití a originální konstrukci s certifikátem IP65 lze EVE Flare snadno vzít i ven na lampionový průvod, nebo si s ním vyzdobit zahradu.

 

Thread, snadná komunikace mezi zařízeními

Díky standardu Thread již není nutné řešit propojení Eve Flare s dalšími jednotlivými prvky. Ty totiž nově dokážou komunikovat napřímo mezi sebou. Vše je tak snazší než kdy dřív, a i laik dokáže sestavit chytrou domácnost, která pracuje samostatně v zájmu vyššího komfortu, úspory energií i ekologie. Thread se také postará o ještě rychlejší odezvu zařízení a také větší spolehlivost při používání.

 

Matter, budoucnost chytrých domácností

V budoucnu se inovované Eve Flare dočká také aktualizace s podporou technologie Matter. Matter zajišťuje naprosté pohodlí i bezpečí pro koncového uživatele. Zařízení, která tento standard nabízí, totiž poskytují kompatibilitu se všemi nejpoužívanějšími chytrými domácnostmi. Matter je navíc navržen tak, aby fungoval zcela lokálně a společnost Eve nemá v žádném případě přístup k datům a ani žádná data neschraňuje. Pro chod svých produktů nevyžaduje společnost Eve brigde ani cloud. O veškeré zabezpečení a ochranu osobních dat se tak stará pouze zvolená platforma chytré domácnosti.

 

Cena a dostupnost

Osvětlení Eve Flare s podporu Thread bude dostupné u vybraných tuzemských prodejců. O ceně a dostupnosti budeme včas informovat.

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*