EVE Aqua se postará o závlahu zahrady

Společnost EVE informovala o aktualizaci chytrého závlahového ventilu EVE Aqua, která doplňuje podporu technologie Thread. S její pomocí si výhody závlahového ventilu propojeného s chytrou domácností Apple HomeKit může dopřát i ten, jehož zahradní kohoutek je mimo dosah domácího hubu. Díky moderní technologii totiž jednotlivé prvky komunikují přímo mezi sebou, a tak pro rozšíření dosahu postačí jakýkoli další prvek, jako je chytrá zásuvka EVE Energy nebo například osvětlení verandy pomocí LED pásu EVE Light Strip.

Zdroje: Eve

EVE Aqua se postará o zalévání zahrady za jakýchkoli okolností. Závlahu je možné spustit pomocí aplikace v mobilním telefonu, požádat hlasovou asistentku Apple Siri nebo nastavit plán pro automatické spuštění i ukončení zalévání. Ventil EVE Aqua neustále měří průtok, takže lze snadno získat přehled o spotřebě vody přímo v aplikaci EVE.

Chytrý závlahový ventil Eve Aqua je dostupný v síti prodejen iStyle a u vybraných partnerů za cenu 2 599 Kč.

 

Zelená zahrada za všech okolností

S chytrým zavlažováním lze zapomenout na uschlý trávník a padající plody nedostatečně zalévaných ovocných stromů. EVE Aqua se o závlahu postará, i když na ni celá rodina zapomene. Zajistí ji dokonce i ve chvílích rodinné dovolené u moře. Stačí nastavit pravidelnou závlahu a pak už jen sledovat, jak se zahradě daří.

 

Technické specifikace

  • Kompatibilní se smartphony iPhone a tablety iPad s nejnovější verzí systému iOS/iPadOS. Pro ovládání a komunikaci mimo domácí síť je třeba spojení s domácím hubem, jehož roli zastane Apple HomePod, HomePod Mini, nebo Apple TV (4. generace nebo novější).
  • Závit připojení: 26,5 mm / ¾`
  • Teplotní rozsah: 4 °C – 50 °C, Talk: 1 bar – 5 bar
  • Odolnost: IPX4 a UV ochrana
  • Bezdrátové připojení: Bluetooth LE, Thread
  • Rozměry: 94 x 123 x 80 mm

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*